Aizvadītas makšķerēšanas sacensības!

      Saulainā sestdienas rītā Arodbiedrības mācību centrā un atpūtas bāzē “Virogna” ieradās 70 dalībnieki, kuri bija gatavi cīnīties komandu un individuālajā konkurencē.

      Neskatoties uz to, ka laika prognoze solīja lielisku dienu, uz ezera makšķerniekus sagaidīja neliels, bet vēss vējiņš. Līdz ar to cope pirmajās stundās nebija īpaši veiksmīga – mazi ķīsīši un asari.

      Pēcpusdien laika apstākļi uzlabojās, gaiss palika siltāks, kā arī zivis ķērās arvien labāk. Pēc sacensību beigām, kamēr tiesneši svēra katra dalībnieka lomu un apkopoja rezultātus, makšķernieki atpūtās, sildoties ar karstu zivju zupu, stāstot par piedzīvojumiem no makšķernieku dzīves un aktīvi diskutējot par savas veiksmes vai neveiksmes cēloņiem šo sacensību laikā.

      Komandu ieskaitē veiksmīgākā izradījās CDNR-2 komanda (Vitālijs Barinovs, Mihails Anančonoks un Viktors Dedjuško) iegūstot pirmo vietu ar kopējo svaru 4146 grami, otro vietu ieguva CD Daugavpils komanda (Arturs Vanins, Valdis Stavro un Dmitrijs Stacevičs) ar kopējo svaru 3964 grami un trešo vietu - LENC-5 komanda (Boriss Markovs, Dmitrijs Lendjuks un Jurijs Degterevs) ar kopējo svaru 3362 grami. Individuālajā konkurencē ar loma kopējo svaru 1708 grami uzvarēja Jevgenijs Neverovs (CD Rīga).

      Otrais ar 1598 gramiem palika Sergejs Volčkevičs (UGV Daugavpils nodaļa), bet Viktors Proščenko (TD Daugavpils) nodrošināja sev godpilno trešo vietu ar kopējo noķerto zivju svaru 1550 grami. Lielāko zivi, asari kas svēra 302 gramus, noķēra Pēteris Putāns.

      Turnīrā piedalījās arī divas daiļā dzimuma pārstāves – Anžela Matule un Jeļena Vaļuško.

       Paldies sacensību tiesnešiem par labu pasākuma organizāciju, mūsu sadarbības partneriem ERGO un SIA “Neste Latvia” par piešķirtām dāvanām, kā arī visiem dalībniekiem par atsaucību un aktīvu dalību sacensībās.