Aizvadīti Dzelzceļa nozares sporta svētki 2022

No 5. līdz 7. augustam LDzSA atpūtas bāzē un mācību centrā “Virogna” norisinājās Dzelzceļa nozares sporta svētki 2022, kuros piedalījās deviņas dzelzceļnieku komandas. Uzvaras laurus šoreiz plūca VAS “Latvijas dzelzceļš” Sliežu ceļu pārvaldes komanda.

Izveicīgākie dzelzceļnieki tika noskaidroti dažādos pārbaudījumos, kas tika iedalīti trīs posmos. Pirmajā vakarā komandas iesildījās veicot vairākas pretstafetes. Sestdienas rītā komandām bija jāpierāda sava veiklība, prāts un veiksme deviņās stacijās un dienu noslēdza lielā fināla stafete.

Kamēr komandas cīnījās par uzvaras lauriem, turpat stadionā ikvienam klātesošajam bija iespēja izmēģināt savus spēkus sešās disciplīnās - šautriņu mešanā, frīsbijā, svara bumbas celšanā – 8 kg sievietēm, 16 kg – vīriešiem, basketbola soda metienos, futbola soda sitienos un sliedes mešanā.

Cīņa par pirmo vietu uz pjedestāla bija karsta gan tiešā, gan pārnestā nozīmē - jo piektdien un sestdien gaisa temperatūra tuvojās plus 30 grādu atzīmei, retu reizi stadionā iemaldoties vēja pūsmiņai, un tikai sestdienas pēcpusdienā, kad tika dots starts lielajai fināla stafetei, Virognas stadionu apņēma negaisa mākoņi un TOP 5 komandas stafeti veica pamatīgas lietusgāzes atdzesēti. Ņemot vērā draudīgo negaisu, pastāvēja iespēja, ka sacensības varētu uz laiku tikt pārtrauktas, bet, lai arī cauri slapji, visi sportisti veica fināla stafeti bez pārtraukuma.  

Pirmās dienas vakarā vislabāko rezultātu uzrādīja Elektrotehniskās pārvaldes komanda, tādejādi piesakot pretenzijas čempionu titulam, tomēr otrā diena EP komandai neizvērtās tik laba kā bija iecerēts un sacensību noslēgumā nācās samierināties ar 6.vietu kopvērtējumā.

Sestdienas sacensībās savu pārsvaru pār visām komandām demonstrēja Sliežu ceļu pārvaldes sportisti, kas izcīnīja uzvaras piecās no deviņām stacijām, apliecinot savu pārākumu un fināla stafete bija kā ķirsītis uz uzvaras kūkas, jo arī to visātrāk veica tieši SCP sportisti, tādejādi nodrošinot pārliecinošu uzvaru LDz Sporta svētkos.

Par sacensību lielāko pārsteigumu parūpējās Ģenerāldirekcijas/Nekustamā īpašuma pārvaldes komanda, kas izcīnīja 2.vietu. Kā atzina paši komandas dalībnieki, šādu rezultātu nebija gaidījis neviens no komandas, ja nu vienīgi optimistiskākie komandas līdzjutēji.

Savukārt par 3.vietu izvērtās sīva cīņa starp SIA “LDZ CARGO”, SIA “LDZ apsardze” un SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”. Pateicoties izcīnītajai 3.vietai fināla stafetē, 3.vietu kopvērtējumā sacensību pēdējos metros izrāva SIA “LDZ CARGO”.

Sestdien Arodbiedrības biedri ar nepacietību gaidīja arodbiedrības organizēto loteriju, kurā varēja laimēt dažādas sadarbības partneru sarūpētās balvas. Veiksme bija pašu rokās! Liels paldies visiem sadarbības partneriem par sarūpētajām balvām - degvielas uzpildes staciju tīkliem "Neste Oil", "Virši", "Skrīveru saldumi", "Netprice", "Virogna", Wlton viesnīcu tīkls, "Hotel Jurmala SPA", sanatorija "Līgatne", "Eiropas apavi", "K-Senukai", "Ergo", "Irve", Trodo", Gards", Tele 2", Optio optika", Vision Express" "Vizionette", "Globuss"

Paldies visām komandām un viņu līdzjutējiem par dalību 2022. gada sporta svētkos!

Vēlam komandas garu un draudzību, kas valdīja aizvadītajā nedēļas nogalē Virognā, saglabāt arī ikdienas darba gaitās, jo dzelzceļnieki kārtējo reizi apliecināja, ka neskatoties uz sīvo cīņu sporta laukumos – esam viens liels, vienots un draudzīgs kolektīvs!

Uz tikšanos 2023. gada sporta svētkos!

Sacensību kopvērtējuma tabula:

  • 1.vieta Sliežu ceļu pārvalde – 30 punkti;
  • 2.vieta Ģenerāldirekcija/Nekustamā īpašuma pārvalde – 40 punkti;
  • 3.vieta SIA “LDZ Cargo” – 44 punkti;
  • 4.vieta SIA “LDZ ritošā sastāva serviss” – 46 punkti;
  • 5.vieta SIA “LDZ apsardze” – 49 punkti;
  • 6.vieta Elektrotehniskā pārvalde – 53 punkti;
  • 7.vieta Vilcienu kustības pārvalde/Vagonu apkopes distance – 54 punkti;
  • 8.vieta AS “Pasažieru vilciens” – 67 punkti;
  • 8.vieta AS “Daugavpils Lokomotīvju remonta rūpnīca” – 67 punkti.

 

Foto - GALERIJĀ