Aizvadīts seminārs Virognā!

2023.gada 2.jūnijā LDzSA mācību centrā un atpūtas bāzē Virogna, arodbiedrība organizēja semināru un tikšanos ar darba devēju.

               Semināru atklāja LDzSA priekšsēdētājs Savelijs Semjonovs, tika pārstāvēta arī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, no kuras puses uzstājās LBAS priekšsēdētājs Egils Baldzēns.

               No darba devēja puses seminārā piedalījās VAS Latvijas Dzelzceļš priekšsēdētājs Rinalds Pļavnieks, valdes locekle Vita Balode Andrūsa, personāla direktore Lolita Smiltniece un  finanšu direktors Rems Razums. Koncerna meitas uzņēmumu valdes priekšsēdētāji -  Svetlana Berga, Anda Sīviņa, Arnis Macuļēvičs un visi struktūrvienību vadītāji – Vladlens Makedons, Jānis Skratiņš, Jānis Butāns, Vladislavs Kļaders, Andrejs Šakurovs.

               Semināra laikā uzstājās arodbiedrības komanda – Gita Oškāja, Jekaterina Oļeiņika, Selga Alksne, Līva Ozoliņa, kura pastāstīja par jaunumiem un aktualitātēm arodbiedrības darbā.   

               Seminārā piedalījās 42 arodkomitejas priekšsēdētāji un arodkomitejas locekļi, kuri pārstāvēja visus koncerna Latvijas dzelzceļš Latvijas reģionus.

               VAS Latvijas dzelzceļš priekšsēdētājs pastāstīja par turpmākajiem attīstības plāniem kā arī par pašreizējo situāciju koncernā.

               Semināra laikā darbinieki uzdeva darba devējam dažādus jautājumus, kuri skāra tēmas par – darba samaksu, darba apstākļiem, darba drošību kā arī par turpmākajiem plāniem kā nodrošināt veiksmīgu uzņēmuma darbību. Seminārs aizritēja ļoti mierīgā gaisotnē pie konstruktīvām sarunām un viedokļu apmaiņām.

               Paldies darba devējam, ka atrada laiku un atbildēja uz darbinieku uzdotajiem jautājumiem, kuri ne vienmēr ir uz tās pozitīvākās nots.

               Pēc semināra, otrajā daļā meitas uzņēmumu valdes priekšsēdētāji darba grupās kopā ar struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem apsprieda visus aktuālos jautājumus un problēmas individuāli.

               Galvenais secinājums pēc semināra viennozīmīgi ir savlaicīgu lēmumu pieņemšana darba samaksas jautājumos. Jādara viss lai, darba samaksa būtu konkurētspējīga darba tirgū.

               Atpūtas bāzes Virogna direktore Ingrīda Avdejeva prezentēja jauno Virognas mājas lapu kā arī pastāstīja par pieejamo paplašināto pakalpojumu klāstu – mini SPA, burbuļvanna, atjaunotā pirts ar kublu, labiekārtota smilšu pludmale pie ezera.

Paldies visiem, kuri apmeklēja semināru un nākamajā dienā piedalījās Virognas teritorijas sakopšanas darbos!