Nēsā līdzi LDzSA biedra karti!

       No 28.07. – 30.07. LDzSA atpūtas bāzē un mācību centrā “Virogna” norisinājās ikgadējie VAS Latvijas Dzelzceļa sporta svētki 2017. Arī arodbiedrība otro gadu pēc kārtas bija noorganizējusi konkursu saviem biedriem – uzrādot LDzSA biedra karti bija iespēja piedalīties loterijā un laimēt dažādas vērtīgas balvas.

      Kopumā loterijā piedalījās 150 biedri. Sadarbības partneri bija sarūpējuši 52 balvas. Iespēja bija laimēt dažādas veicināšanas balvas, dāvanu kartes līdz pat 50 EUR vērtībā, atpūtu SPA kā arī 2 dienu atpūtu “Virognā”. Gribētu teikt lielu paldies visiem mūsu sadarbības partneriem par atsaucību un atbalstu mūsu rīkotajā loterijā – Krājaizdevu sabiedrībai Dzelzceļnieks KS, Midland eļļas, tūrisma aģentūrai Uni Travel, Eiropas apaviem, apdrošināšanas kompānijai Ergo, degvielas uzpildes stacijām Neste Oil, Hotel Jurmala SPA, Baltic Beach Hotel, sanatorijai Jantarnij Bereg, zobārstniecības klīnikai Sky Dream Clinic, mikropignemtācijas centram PMC, Figura Line, izdevniecībai Rīgas viļņiem, mobilo sakaru operatoram Tele 2 un Skrīveru saldumiem.

      Arodbiedrības biedra karte nav vienkārši plastikāta karte, tas ir dokuments, ka Jūs piederat mūsu arodbiedrības saimei, kurš arī dažreiz ikdienas gaitās palīdz atgriezt nozaudētu naudas maku vai piemēram ir bijis gadījums, kad ceļojot uz citu valsti ar automobili, vienīgais personificētais dokuments, kas bijis līdzi ir biedra karte, kura šajā gadījumā palīdzēja turpināt ceļu uz nosprausto galamērķi.