Sanatorija “Jantarnij Bereg” turpina savu darbu!

     Sanatorija ir medicīnas iestāde, un tāpēc mūsu pacientu interesēs mēs stingri ievērojam visus Latvijas Republikas Veselības ministrijas ieteikumus, proti:

  •  Atrašanās sanatorijas telpās vienīgi valkājot sejas maskas
  •  Sociālās distancēšanās ievērošana – 2 m
  •  Kontaktvirsmu dezinfekcija

Kā arī:

  •  Ja ir elpceļu slimību simptomi, ieeja sanatorijā ir aizliegta
  •  Viesu apmeklējumi ir aizliegti

     Šajā rudens un ziemas sezonā, kad uzbrūk vīrusi, ir ļoti svarīgi izvairīties no pilsētas burzmas un nevajadzīgiem kontaktiem. Tāpēc sanatorijas apmeklējums – tā ir lieliska iespēja pasargāties no vīrusiem un uzlabot veselību!

     Sanatorija “Jantarnij Bereg” saviem pacientiem piedāvā īpašu programmu “Elpceļu veselība”, kuras mērķis ir uzturēt normālu elpošanas sistēmas darbību, palielināt organisma aizsardzības spēju un rehabilitēt pacientus, kuri ir cietuši no elpceļu slimībām. Programma ir ieteicama, ja iepriekš ir slimots ar saaukstēšanos, bronhītu, bronhiālo astmu, hronisku rinītu, faringītu, traheītu, kā arī ar COVID-19 gadījumā.

     Mēs iesakām arī ĪPAŠO PROGRAMMU “Noturīga imunitāte”. Programmā ietilpst asins lāzera apstarošana (ALA) caur ādu. ALA caur ādu ir mūsdienīga metode imunitātes un organisma aizsargspēju uzlabošanai, izmantojot SOLO LASER 755, Lielbritānija – unikāla Latvijā.

     Sanatorija ir daudznozaru medicīnas iestāde, kurā ir pieejamas programmas sirds un asinsvadu sistēmas, balsta un kustību aparāta slimību un citu ārstēšanai.

Plašāka informācija pieejama mūsu mājas lapā: www.sanatorij.lv

Atgādinām, ka arodbiedrības biedri, iegādājoties medicīnas programmas, saņem 15 % atlaidi.

Par izmitināšanu un rezervēšanu zvaniet pa tālruni +371 67735950, rakstiet info@sanatorij.lv.

Svarīgi!!! 

     No 30. novembra visiem pacientiem, ieradoties  sanatorijā, jābūt līdzi negatīvs uz COVID-19 tests, kas ir derīgs ne vēlāk kā 72 stundas pirms ierašanās sanatorijā. Ikvienam, kurš ierodas sanatorijā, jābūt ģimenes ārsta izziņai formā Nr. 027/u, kas ir izsniegta ne agrāk kā mēnesi pirms ierašanās sanatorijā.

Laipni lūgti sanatorijā “Jantarnij bereg”!