Aizvadītas 21.Eiropas Strādājošo Sporta Spēles

     Aizstāvēt iepriekšējo čempionu titulu uz Genti devās arī SK "Lokomotīve" MIX volejbola komanda.

     MIX cīņām bija pieteikušās 21 komanda, kuras 2 dienu garumā sacentās par čempiona titulu. Tā kā Beļģija mūs sagaidīja ar tai neraksturīgiem laika apstākļiem jūnijā +35°,tad nācās cīnīties ne tikai ar pretiniekiem, bet arī ar karstumu.

     Pirmajā dienā SK "Lokomotīve" MIX komanda nospēlēja 5 apakšgrupas spēles un savā apakšgrupā dienu noslēdza kā uzvarētāja. Neskatoties ne uz karstumu ne uz sporta zālē pavadītajām stundām, komandas cīņasspars tikai pieauga. Pirmās dienas rezultāti deva iespēju turpināt cīņu par čempiona titulu starp labākajām komandām.

    Otrajā dienā karstums un cīņasspars nemazinājās - 3 uzvaras! Fināls nodrošināts. Par čempiona titulu nācās atkārtoti tikties ar komandu no Francijas, ar kuru jau pirmajā dienā tikāmies apakšgrupas spelēs. Šoreiz nācās cīnīties ne tikai ar komandu, bet arī ar tās līdzjutējiem. Neskatoties uz spēles rezultātu 2-0, čempionu tituls tika izcīnīts spraigā un interesantā cīņā.

   Čempionu tituls aizstāvets godam! MIX komanda (Jūlija Skridla, Līga Akerberga, Oksana Jefimova, Sana Catlakša, Vladislavs Hotuļevs, Vitālijs Gudovskis, Māris Mackevičs, Igors Aščuks, Ēriks Voroņko, Ruslans Jefimovs) izsaka lielu pateicību VAS “Latvijas dzelzceļš” vadībai un LDzSA par iespēju doties uz Genti!