Aizvadīts Dzelzceļa nozares Galda tenisa čempionāts!

     Sacensības piedalījās 22 dalībnieki no dažādiem Latvijas reģioniem un struktūrvienībām, kas ir dalībnieku rekords 5-gadu turnīra vēsturē.

     Par čempionāta uzvarētāju kārtējo reizi kļuva Nikolajs Golubevs no Signalizācijas un sakaru distances, otro vietu izcīnīja Aleksejs Reidzāns arī no Signalizācijas un sakaru distances, savukārt trešajā vietā ierindojās Uldis Dobriško no SIA “Cargo” Jelgavas kravas termināla.

     Jāatzīmē Alekseja Reidzāna sasniegums, kurš no pagājušā gada turnīra sestās vietas pārvietojās uz godalgoto otro vietu. Lielas izredzes iekļūt pirmajā trijniekā bija Sergejam Viļkovskim, kurš ieņēma ceturto vietu. Iesildīšanās laikā viņš tik aktīvi spēlēja, ka notika “nelaime” – viņš salauza savu tenisa raketi. Viņu izglāba draugs, kurš nepiedalījās sacensībās, bet operatīvi atveda savu raketi. Tomēr šis notikums negatīvi ietekmēja Sergeja spēles rezultātu.   

      Čempionāta organizatori pateicas visiem sacensību dalībniekiem, savukārt dalībnieki ir pateicīgi organizatoriem par sportiski un veselīgi pavadītu Galda tenisa svētku dienu.

     Visi Galda tenisa cienītāji tiek laipni gaidīti un aicināti piedalīties turnīrā nākamajā gadā.