Noslēgušās šīs vasaras bērnu nometnes “Sporto vesels Virognā”

     Arī šogad, pēc Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības iniciatīvas, kopā ar biedrību Dzelzceļa sporta klubs “Lokomotīve”, tika organizēta bērnu nometne “Sporto vesels Virognā 2022”.

Šīs vasaras laikā nometne tika organizēta 7 bērnu grupās, kurās piedalījās vairāk nekā 270 bērni no visiem Latvijas reģioniem.

     Pēc ilgstošas “mājsēdes”, bērniem tik ļoti pietrūka tiešā kontakta ar draugiem, viņi bija noilgojušies pēc aktivitātēm svaigā gaisā, spēlēm, pasēdēšanas pie ugunskura un visiem pārējiem vasaras priekiem, turklāt šī vasara mūs lutināja ar labu laiku un siltu ūdeni ezerā.

     Katrai dienai bērniem bija izstrādāta interesanta programma, kura bija akcentēta uz aktīva dzīvesveida rosināšanu, sākot dienu ar rīta rosmi un peldi ezerā un beidzot ar jautrām stafetēm. Bērni izmēģināja savu veiklību dažādos sporta veidos, atrakcijās, orientēšanās sportā gan individuāli, gan komandās. Piedalījās integrētajās nodarbībās, dažādās radošajās  darbnīcās, teātra priekšnesumos, papildināja valodas zināšanas, mācījās prezentēt un izteikt savas domas. Papildus tam visam bērni ieguva arī noderīgas zināšanas par apkārtējo vidi un dabu.

     Šogad bērniem bija organizētas ekskursijas uz Aglonu, JuRita Mini Zoo, kā arī citiem apkārtnē esošiem apskates objektiem. Pie vietējā keramikas meistara bērniem bija iespēja izveidot svilpes, izkrāsot putniņus vai ķirbi, kas kā suvenīrs paliks atmiņā no dalības nometnē.  

     Liels paldies nometnes vadītājai, visiem pedagogiem un pasniedzējiem, medmāsai, organizatoriem, kā arī atpūtas bāzes “Virogna” kolektīvam par darbu, par atsaucību un profesionalitāti, par atbalstu bērniem un vecākiem.

Visiem kuri bija iesaistīti un palīdzēja organizēt, īstenot un vadīt nometni - sirsnīgs paldies!

Prieks un laime bērnu acīs, jauni draugi, bērnu emocijas un pat asaras atvadoties no draugiem – tas ir pats galvenais!

Esam gandarīti, ka tā bija piepildīta un interesanta ikvienam, kas tajā ņēma dalību!

Paldies par uzticību!

Uz tikšanos Virognā!