Šīs vasaras bērnu nometne “Sporto vesels Virognā 2023” ir noslēgusies!

     Arī šogad, pēc Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības iniciatīvas, sadarbībā ar biedrību "Dzelzceļa sporta klubs “Lokomotīve”", tika rīkota bērnu nometne ar nosaukumu "Sporto vesels Virognā 2023".

     Katrai dienai bērniem bija interesanta programma, kuras uzsvars bija uz aktīva dzīvesveida veicināšanu. Diena sākās ar enerģijas piepildītu rīta rosmi, karstās dienās ar peldi ezerā un noslēdzās ar jautrām stafetēm, spēlēm un maršmelow pagatavošanu pie ugunskura. Bērni izmēģināja dažādus sporta veidus gan individuāli, gan komandās. Viņi piedalījās dažādās integrētajās nodarbībās, radošajās darbnīcās un teātra izrādēs, vienlaicīgi attīstot valodas prasmes, prezentācijas spējas un savu domu izteikšanu. Papildus tam bērni ieguva vērtīgas zināšanas par apkārtējo vidi un dabu, ejot pārgājienos mežā un vērojot dabu apkārt.

     Daudz jaunas zināšanas un pozitīvas emocijas bērni ieguva ekskursijās.  Šogad bērniem bija organizētas ekskursijas uz “Laimes muzeju” Krāslavas novadā, kurā varēja apskatīt interaktīvas ekspozīcijas, Daugavpils Inovācijas centru, Aglonas baziliku, Daugavpils cietoksni, Mini zoo “Rozīte” Rēzeknes novadā, kā arī citiem apkārtnē un pa ceļam esošiem apskates objektiem.

     No sirds pateicamies nometnes vadītājai, visiem pedagogiem un pasniedzējiem, medmāsai, organizatoriem, kā arī atpūtas bāzes "Virogna" komandai par viņu ieguldīto darbu, izrādīto atsaucību un profesionālismu, par nepārtraukto atbalstu bērniem un vecākiem.

Visiem kuri bija iesaistīti un palīdzēja organizēt, īstenot un vadīt nometni - sirsnīgs paldies!

Prieks un laime bērnu acīs, jauni draugi, bērnu emocijas un pat asaras atvadoties no draugiem – tas ir pats galvenais!

Esam gandarīti, ka nometne bija piepildīta un interesanta ikvienam, kas tajā piedalījās!

Paldies par uzticēšanos!

Uz tikšanos Virognā!