VAS LDz Sporta spēļu ietvaros aizvadīta arodbiedrības loterija!

     13.07. mācību centrā un atpūtas bāzē Virogna norisinājās VAS Latvijas Dzelzceļš Sporta svētki 2019. To ietvaros arodbiedrība saviem biedriem organizēja loteriju, kurā varēja laimēt dažādas balvas no mūsu sadarbības partneriem.

     Kopumā sadarbības partneri bija sarūpējuši 92 balvas. Loterijā varēja laimēt balvas no – Latvijas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrības, mācību centra un atpūtas bāzes Virogna, Midland, K Senukai, rehabilitācijas centra Līgatne, Hotel Jurmala SPA, degvielas uzpildes stacijām Neste oil un Virši A, optikas veikalu tīkliem Vision express un Optio optika, aktīvās atpūtas veikala Gards, apdrošināšanas kompānijas Ergo, mobilo sakaru tīkla operatora Tele 2, apskates objekta “Padomju slepenais bunkurs” un skrīveru saldumiem. Kopumā loterijā piedalījās 153 dalībnieki, kuri neviens nepalika tukšām rokām! 

    Gribam teikt lielu paldies mūsu sadarbības partneriem, kuri atbalstīja arodbiedrības organizēto loteriju ar vērtīgām balvām un iepriecināja mūsu biedrus! Kā arī paldies apzinīgākajiem arodbiedrības biedriem, kuri nēsā līdzi arodbiedrības biedra karti un izmanto tās priekšrocības!

Uz tikšanos nākamgad!

 

Rakstu sagatavoja 

Līva Ozoliņa