Aizvadīts Starptautiskais volejbola turnīrs Mogiļevā!

     Sacensības notika sporta kompleksa "Lokomotīve" laukumos un startu deva sieviešu komandas. Sieviešu izlase no Ukrainas uzvarēja visās spēlēs. Latvijas sieviešu komanda bija spēcīgāka par Krievijas komandu, izcīnot godpilno 2.vietu.      

     Saskaņā ar turnīra rezultātiem Baltkrievijas sieviešu komanda ieguva bronzu, Latvijas Dzelzceļa sieviešu komandai – sudraba medaļas, zelts - komandai no Ukrainas.      

      Izcēlās aizraujošas sacensības starp vīriešu komandām, kurās Baltkrievijas Dzelzceļa komanda bija visspēcīgākā. Viņi sāka ar pārliecinošu uzvaru pār Krievijas kolēģiem. Latviešu komanda izrādījās stiprāka par dzelzceļa komandām no Krievijas un Ukrainas un ieguva otro vietu. Ukrainas pārstāvji uzvarēja Krievijas komandu un kopvērtējumā ieņēma trešo vietu.      

      Latvijas Dzelzceļa komandas turnīrā piedalās jau otro gadu. Pēc sacensību dalībnieku teiktā, turnīrs veicina volejbola kustības attīstību, kā arī stiprina dzelzceļa darbinieku sadraudzību dažādu valstu starpā.      

      Turnīra kopvērtējumā Latvijas komandas izcīnīja otro vietu gan vīriešu, gan sieviešu sacensībās. Komandās sastāvā piedalījās VAS LDz dažādu struktūrvienību darbinieki – LDz RSS, LDz CARGO, kā arī Daugavpils ekspluatācijas iecirkņa darbinieki.      

       Vīriešu konadu pārstāvēja - Andrejs Šakurovs, Vitālijs Gudovskis, Vladislavs Hotuļevs, Māris Mackevičs, Genādijs Bogdanovs, Aleksandrs Cveks, Jurijs Kovaļonoks, Jurijs Upenieks, Mareks Lazuko, Aleksandrs Žodžiks, Aleksandrs Davidovs.       

       Sieviešu komandu pārstāvēja - Jūlija Skridla, Oksana Jefimova, Līga Akerberga, Aļona Strelkova, Sana Čatlakša, Irina Žukovska, Marina Višņevska, Svetlana Semjonova, Tatjana Pozdņakova, Viktorija Strelkova.    

      Apsveicam mūsu sportistus un novēlām jaunas uzvaras!